Nowości w DM System

Targi DRUPA 24 za pasem!

W dniach 28 maja-7 czerwca br. w Dusseldorfie/Niemcy odbędą się długo wyczekiwane największe targi branży poligraficznej DRUPA. Wśród wystawców tej imprezy nie zabraknie również firmy Kongsberg, która na tą okazję przygotowała premierowy pokaz swojego najnowszego plotera tnącego Ultimate. W trakcie targów będzie można przekonać się na żywo o rekordowej prędkości pracy i innych fantastycznych zaletach tego urządzenia.
Nasi przedstawiciele będą obecni w trakcie całej imprezy na stoisku Kongsberga i chętnie przekażą Wam swoje doświadczenia związane z tym ploterem. Firma Kongsberg przygotowała też dla swoich klientów, którzy odwiedzą nasze stoisko szereg fantastycznych promocji targowych, tak że warto będzie porozmawiać z nami przy tej okazji na tematy biznesowe.

Odwiedź nas na Drupie 24 na Dusseldorf Messe w hali 8A stoisko B43

PREMIERA NOWEGO PLOTERA DO PRODUKCYJNEGO CIĘCIA TEKTURY

Już 30 listopada 2023 zapraszamy na ogólnoświatową prezentacę on-line nowego plotera tnącego firmy KONGSBERG. Wg wstępnych informacji, nowa maszyna ma zrewolucjonizować technologię cięcia tektury i ma być znacznie szybsza od wszystkich obecnych na rynku rozwiązań. Powinna doskonale się sprawdzić przy cyfrowej produkcji opakowań i reklam POS/POD (standów) z tektury litej i falistej. Zarejestruj się on-line poprzez naszą stronę, by móc wziąć udział w premierowej prezentacji tego urządzenia

Kongsberg Ultimate

Plotery frezujące marki MultiCam w ofercie DM System!

Z prawdziwą satysfakcją pragniemy oznajmić o rozszerzeniu naszego porfolio o najwyższej klasy plotery frezujące amerykańskiej firmy MultiCam.
Firma MultiCam to wiodący producent ploterów CNC różnej maści w tym: frezujących, do cięcia laserowego, water-jet, czy plazmowego. Jest niezaprzeczalnie najważniejszym producentem tych maszyn w całej Ameryce Płn. Poprzez bliską kooperację z firmą KPCS(Kongsberg Precision Cutting Systems) od kilku lat prowadzi ekspansję swoich technologii na rynku europejskim, a od początku 2022 rowija swój biznes także w Polsce i mianowała nas autoryzowanym sprzedawcą swoich frezarek w naszym kraju. 

frezarka CNC Multicam

Nowa wersja ArtiosCAD 22.03 !

 

  • opracowanie instrukcji składania standów/opakowań w w całości w ArtiosCAD. Dedykowane narzędzia do przygotowania instrukcji, dodawanie strzałek, opisów bez użycia dodatkowych programów graficznych! 
  • nowe szablony opakowań FEFCO oraz ECMA
 
Już niedługo wersja 64-bit !
instrukcja artioscad
ArtiosCAD

Promocja ArtiosCAD dla stałych Klientów!

Teraz kolejne stanowisko ArtiosCAD Pakiet 2D oraz ArtiosCAD Pakiet 3D w specjalnych cenach! napisz w sprawie oferty!

Pytania odnośnie promocji ? Napisz, zadzwoń
komgsberg@dmsystem.com.pl
tel.+48 693 977 407