Nowości w DM System

PREMIERA NOWEGO PLOTERA DO PRODUKCYJNEGO CIĘCIA TEKTURY

Już 30 listopada 2023 zapraszamy na ogólnoświatową prezentacę on-line nowego plotera tnącego firmy KONGSBERG. Wg wstępnych informacji, nowa maszyna ma zrewolucjonizować technologię cięcia tektury i ma być znacznie szybsza od wszystkich obecnych na rynku rozwiązań. Powinna doskonale się sprawdzić przy cyfrowej produkcji opakowań i reklam POS/POD (standów) z tektury litej i falistej. Zarejestruj się on-line poprzez naszą stronę, by móc wziąć udział w premierowej prezentacji tego urządzenia

Plotery frezujące marki MultiCam w ofercie DM System!

Z prawdziwą satysfakcją pragniemy oznajmić o rozszerzeniu naszego porfolio o najwyższej klasy plotery frezujące amerykańskiej firmy MultiCam.
Firma MultiCam to wiodący producent ploterów CNC różnej maści w tym: frezujących, do cięcia laserowego, water-jet, czy plazmowego. Jest niezaprzeczalnie najważniejszym producentem tych maszyn w całej Ameryce Płn. Poprzez bliską kooperację z firmą KPCS(Kongsberg Precision Cutting Systems) od kilku lat prowadzi ekspansję swoich technologii na rynku europejskim, a od początku 2022 rowija swój biznes także w Polsce i mianowała nas autoryzowanym sprzedawcą swoich frezarek w naszym kraju. 

frezarka CNC Multicam

Nowa wersja ArtiosCAD 22.03 !

 

  • opracowanie instrukcji składania standów/opakowań w w całości w ArtiosCAD. Dedykowane narzędzia do przygotowania instrukcji, dodawanie strzałek, opisów bez użycia dodatkowych programów graficznych! 
  • nowe szablony opakowań FEFCO oraz ECMA
 
Już niedługo wersja 64-bit !
instrukcja artioscad
ArtiosCAD

Promocja ArtiosCAD dla stałych Klientów!

Teraz kolejne stanowisko ArtiosCAD Pakiet 2D oraz ArtiosCAD Pakiet 3D w specjalnych cenach! napisz w sprawie oferty!

Pytania odnośnie promocji ? Napisz, zadzwoń
komgsberg@dmsystem.com.pl
tel.+48 693 977 407