DM System - autoryzowany przedstawiciel ESKO

Firma DM System powstała w 1995 roku i w przeciągu wielu lat działalności zbudowała sobie stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy jednym z liderów wśród dostawców ploterów tnących, a także rozwiązań dla projektantów i producentów opakowań oraz branży reklamowej. Od początku istnienia promowaliśmy produkty firm, które po przekształceniach w 2002 roku utworzyły firmę Esko. W konsekwencji staliśmy się jej dystrybutorem i partnerem serwisowym.

Naszymi klientami są firmy poligraficzne różnej wielkości z terenu całej Polski. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają posiadane certyfikaty oraz pozytywne opinie naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ploterów Esko Kongsberg, zapewniamy również serwis tych maszyn. Nasze usługi serwisowe cieszą się od lat uznaniem klientów.

W ramach oferty Esko wdrażamy m. in. programy i systemy: ArtiosCAD, Automation Engine, i-Cut, Studio, WebCenter, Cape Pack

Esko to światowy lider wśród producentów rozwiązań do zarządzania procesami projektowania opakowań, przygotowania druku i drukowania oraz automatyzacji pracy drukarni. Plotery tnące Esko należą do najlepszych maszyn dostępnych na rynku.

authorized reseller of Esko