logo MultiCam

Oprogramowanie COREO

Oprogramowanie Coreo jest niezawodną platformą, która niemalże za rękę prowadzi użytkownika od etapu jego projektu artystycznego, w kierunku gotowego produktu wykonanego przy pomocy zestawu narzędzi na maszynie MultiCam. Coreo jest wyposażone w zaawansowane funkcje, które minimalizują możliwe błędy i przyspieszają proces produkcji. Dzięki swoim funkcjom idealnie dopasowanym do ploterów tej marki przygotowanie prac staje się banalnie proste i pozwala uniknąć kosztownych błędów. Posiada również wbudowane biblioteki wszystkich parametrów niezbędnych do pracy frezarki, takich jak materiały, narzędzia do obróbki…., co znacznie przyśpiesza przygotowanie prac. Posiada też filtry importu prac z innych programów CAD/CAM w bardzo szerokim zakresie formatów.

Mężczyzna z komputerem - Obraz autorstwa lookstudio na Freepik

Moduły oprogramowania Coreo:

Oprogramowanie Coreo Connect

Connect

Prosty interfejs umożliwiający projektantom/konstruktorom komunikowanie się ze swojego biura projektowego z maszyną MultiCam pracującą na hali produkcyjnej. Komunikacja ta jest możliwa dzięki połączeniom klient-serwer. Wybrane pliki projektów do cięcia są transferowane przez sieć do maszyny MultiCam.

oprogramowanie Coreo Design-E

Design-E

Twórz projekty szybciej przez projektowanie swoich własnych pomysłów lub korekcje prac zleconych z zewnątrz w środowisku wektorowym, które jest dopasowane do cech szczególnych twojego plotera MultiCam. Możesz zacząć projektować od zera lub importować/eksportować najpopularniejsze formaty plików wektorowych.

oprogramowanie Coreo Build

Build

Moduł ten przekształca wszystkie parametry twojej pracy na ścieżki obróbki narzędzia dając w efekcie plik produkcyjny ze ścieżką cięcia. Jest możliwa obsługa wielu prac narzędzi i procesów. Używa standardowych komend i terminologii przemysłowej, by wykreować podgląd i kontrolować etapy obróbki. Menu kontekstowe ułatwia śledzenie poszczególnych procesów.

oprogramowanie Coreo Command

Command

Moduł ten otwiera pliki do produkcji na maszynie MultiCam w ten sposób obsługuje kolejkę prac do wycinania. Dodatkowo automatyzuje produkcje poprzez znakowanie i odczyt kodów paskowych. Kolejka prac pokazuje wszystkie parametry pracy, np.: szacunkowy czas wykonania zadania wstępną symulacje pracy na blacie stołu i obsługę wszystkich rodzajów materiałów i metod obróbki. Użytkownik może wygodnie zaadaptować, wykonać, sparametryzować procesy produkcji.

oprogramowanie Coreo Report

Report

Tworzy gotowe raporty z produkcji maszyny umożliwiając analizę porównawczą poszczególnych produkcji.

Filmy z prezentacją oprogramowania COREO

(jęz. angielski, kliknij dwukrotnie aby wejść w tryb pełnoekranowy)