logo MultiCam

Frezarki MultiCam
Bezkompromisowa jakość pracy

Dlaczego MultiCam?

Z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji ploterów CNC, firma MultiCam jest jednym z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań do cięcia dla wielu przedsiębiorstw z szerokiej gamy branż przemysłu i usług. 

Każdy ploter MultiCam jest budowany pod konkretne zamówienie i w pełni dostosowywany, aby użytkownik otrzymał maszynę przeznaczoną dla swoich zastosowań. Istnieje wiele możliwości personalizacji zamawianego urządzenia począwszy od formatu roboczego i maksymalnej głębokości obróbki (grubości materiału), a skończywszy na konkretnym zestawie narzędzi roboczych, np. do frezowania, nawiercania, gwintowania, a nawet cięcia (prostego lub oscylacyjnego)

Już sama konstrukcja podstawy maszyny spawana z profili stalowych czyni ją wyjątkowo trwałą i zapewnia wiele lat niezawodnej pracy. MultiCam jest znany z łatwości obsługi, oferując zaawansowane możliwości produkcyjne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów CNC.

frezarka MultiCam Apex 1R
Apex 1R
frezarka MultiCam Apex 3R
Apex 3R
frezarka MultiCam seria 5000
Seria 5000
Mężczyzna z komputerem - Obraz autorstwa lookstudio na Freepik
Oprogramowanie Coreo

Wszystkie maszyny produkowane są w fabryce w Dallas (Texas, USA). Przed opuszczeniem fabryki każdy ploter jest poddawany wielogodzinnym testom jakości pracy, aby zapewnić im długowieczność i bezkompromisową jakość.

Firma MultiCam jest wspomagana przez sieć inżynierów serwisowych, zatrudnionych w 60 centrach technologicznych na całym świecie, a także przedstawicieli handlowych w ponad 100 krajach. 

Szkolenia, serwis i dożywotnie telefoniczne wsparcie produktowe będą zawsze w twoim zasięgu.