logo MultiCam

FREZARKI MULTICAM - LEPIEJ WIĘCEJ SZYBCIEJ

Z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji ploterów CNC, MultiCam jest jednym z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań przemysłowych ploterów CNC dla wielu branż na całym świecie. 

Każdy ploter jest budowany na zamówienie i w pełni dostosowywany do wymagań Klienta, aby w efekcie otrzymał on maszynę przeznaczoną do konkretnych potrzeb swojego biznesu i inwestycji.

Już sama konstrukcja podstawy maszyny czyni ją wyjątkowo trwałą  i solidną. Zapewnia wiele lat niezawodnej i bezawaryjnej pracy. Plotery MultiCam słyną z prostoty ich obsługi, a z drugiej strony oferują zaawansowane możliwości produkcyjne. Pozwala to na pracę z nimi zarówno początkujących, jak i doświadczonych operatorów. 

Wszystkie maszyny produkowane są w fabryce w Dallas (Texas, USA). Przed opuszczeniem fabryki każdy ploter jest poddawany wielogodzinnym testom jakości pracy, aby zapewnić ich długowieczność i bezkompromisową jakość.

MultiCam to firma globalna i jest wspomagany przez sieć inżynierów serwisowych, rozlokowanych w 60 centrach technologicznych na całym świecie, a także przedstawicieli handlowych w ponad 100 krajach. Serwis, szkolenia i dożywotnie wsparcie telefoniczne będą zawsze w twoim zasięgu.