Pierwsza w Polsce instalacja plotera Kongsberg XP 44

Werner Kenkel to przedsiębiorstwo, które swoją działalność prowadzi od 1979 roku. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie stawia firmę w ścisłej czołówce producentów tektury i opakowań na rynku polskim i europejskim.
Firma od wielu lat użytkowała ploter Kongsberg XL do wycinania prototypów opakowań i plotowania siatek wykrojników. Rosnące potrzeby w tym zakresie skłoniły firmę do inwestycji w najnowszy model plotera Kongsberg XP 44. Wybór był oczywisty z uwagi na niezawodność oraz najwyższą jakość pracy, jakie prezentował poprzedni ploter. Dzięki tej inwestycji zakład może wykonywać do kilkuset prototypów dziennie, co nie byłoby możliwe z wykorzystaniem innego plotera.

 

Instalacja Kongsberga XL 22 w Drukarni Ellert

Drukarnia Ellert, w Wiązownej k. Warszawy, to nowoczesna, z długoletnią tradycją i doświadczeniem drukarnia specjalizująca się w produkcji opakowań z kartonu i tektury oraz przestrzennych elementów reklamowych takich jak standy i ekspozytory.
Pod koniec kwietnia firma Ellert powiększyła swój park maszynowy o ploter Kongsberg XL 22, wyposażony w najmocniejszą z dostępnych głowic - PowerHead (siła nacisku na materiały do 500N) - która umożliwia obróbkę pełnego zakresu tektur falistych (łącznie z tekturą siedmiowarstwową) jak i litych.
Ploter wykorzystywany jest do wycinania prototypów i krótkich serii opakowań. W skład systemu wchodzi również oprogramowanie do profesjonalnego projektowania opakowań ArtiosCAD firmy EskoArtwork, które w połączeniu z ploterem Kongsberg tworzy kompletny system produkcyjny pozwalający na kompleksową obsługę klientów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 6
Joomla SEO by AceSEF
Joomla extensions by Siteground Hosting