Nasza firma na targach RemaDays 2012

Na tegorocznych targach RemaDays, które odbyły się w dniach 1-3 lutego w Warszawie, firma DM System zaprezentowała swoją bogatą ofertę w zakresie cyfrowej produkcji reklam POS/POD wraz z oprogramowaniem i urządzeniami do produkcji reklamowej firmy Esko. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających, dzięki czemu nawiązaliśmy nowe kontakty handlowe z firmami z całej Polski. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

 

DM System z certyfikatem GOLD RESELLER

Miło jest nam poinformować, że po raz drugi z rzędu nasza firma jako jedyna w Europie Środk.-Wsch. otrzymała tytuł Złotego Sprzedawcy produktów firmy Esko. Jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane corocznie najlepszym dystrybutorom tej renomowanej firmy.

esko

 

Porównanie Zund G3 vs Kongsberg

Zachęcamy do zapoznania się z FLAAR REPORT porównującym możliwości konkurencyjnych ploterów przy cięciu ciężkich tektur jak reboard czy plaster miodu. Poniżej link do dokumentu PDF.

FLAAR REPORTS Kongsberg vs Zund G3

 

Kongsberg XP Auto

Nowy Kongsberg XP AUTO już dostępny w naszej ofercie! Ploter XP auto pozwala na ciągłą pracę dzięki automatycznemu podajnikowi oraz odbiornikowi materiału. Więcej informacji w zakładce Kongsberg.

 

ArtiosCAD 7.6 PL

W naszej ofercie jest dostępna najnowsza wersja oprogramowania ArtiosCAD 7.6 PL.

Z nową wersją otrzymają Państwo dodatkowo:

  • bibliotekę standów,
  • bibliotekę display`i,
  • poprawnie szybkości pracy w 3D,
  • współpraca z oprogramowaniem CapePack,
  • zmiana sposobu licencjonowania - brak klucza zabezpieczającego USB.

 

 

Pierwsza polska instalacja plotera Kongsberg XP z podajnikiem arkuszy

Firmą która zdecydowała się na tak innowacyjne rozwiązanie jest gliwicka firma BOLD istniejąca i prężnie rozwijająca się od roku 1993. Zajmuje się ona wytwarzaniem artykułów służących do promocji towarów w sklepie, takich jak: półkowe systemy wystawiennicze, stojaki, ekspozytory, reklamy świetlne. Istotnym w historii firmy był także rok 2007 kiedy to rozpoczęto wdrażanie linii produkcyjnej dla odbiorców przemysłowych produkujących na skalę masową sprzed AGD i RTV. Wraz ze zwiększaniem zakresu działalności prezes firmy Roman Kacperski podjął decyzję o konieczności rozbudowy parku maszynowego o najszybszy plotery tnący na rynku firmy Esko.

Firma BOLD od kilku lat użytkowała dwa plotery Kongsberg XL do produkcji krótkoseryjnej. Rosnące potrzeby w tym zakresie skłoniły firmę do inwestycji w najnowszy model plotera Kongsberg serii XP. Pozostanie przy tej samej marce to wynik zadowalającej jakości obrabianych materiałów oraz współpracy z serwisem. Rozszerzenie najszybszego plotera Kongsberg XP o automatyczny podajnik arkuszy pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości maszyny. Ilość przestoi związanych ze zdejmowaniem i nakładaniem arkuszy jest zmniejszona do minimum.

Po zakończeniu instalacji plotera znacznie wzrosła wydajność wycinania na ploterach. Podajnik arkuszy wyeliminował bezproduktywny czas występujący pomiędzy zakończeniem wycinania arkusza, a rozpoczęciem kolejnego .

Seria ploterów Kongsberg XP z podajnikiem przeznaczona jest dla przedsiębiorstw, które stawiają na średnionakładową produkcję materiałów POS/POD. Możliwość zamontowania frezarki oraz uniwersalne narzędzia tnące sprawiają, że Kongsberg XP staje się idealną maszyną wykańczającą w szeroko pojętej produkcji reklamowej.

 

i-cut Suite

Już jest dostępne nowe oprogramowanie dla druku cyfrowego. I-cut Suite przyspieszy i ułatwi proces przygotowania pracy do druku oraz frezowania. Dodatkowo pozwala na ekspresowe wyceny skomplikowanych prac. Więcej informacji w zakładce i-cut Suite.

 

DM System - Gold Reseller produktów

Od początku bieżącego roku nasza firma może posługiwać się znakiem złotego przedstawiciela firmy Esko. Znak ten dostępny jest jedynie dla firm spełniających wysokie standardy Esko.

 

Druga w Polsce instalacja plotera Kongsberg XP 44 w firmie QLA z Krakowa.

Główny obszar działalności firmy Qla to szeroko pojęte opakowania tekturowe. Wielkogabarytowe kartony zbiorcze, pudła klapowe, pudełka fasonowe, standy, display`e z tektury falistej i litej to tylko część asortymentu firmy.
Dynamiczny rozwój firmy ma wspomóc produkcyjny ploter Kongsberg XP44 z możliwością obróbki tektur, tworzyw sztucznych oraz pianek.
Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6
Joomla SEO by AceSEF
Joomla extensions by Siteground Hosting