DM System na targach Packaging Innovations

Na utrzymanym w wiosennych kolorach stoisku naszej firmy, zwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami firmy ESKO, tj. modelem plotera Kongsberg XN22 oraz pakietem oprogramowania ESKO Suite 12. Nasza firma uczestniczyła również w towarzyszących targom warsztatach LearnShops z prezentacją oprogramowania WebCenter.  Warto dodać, że prezentowany na stoisku ploter XN 22 został sprzedany firmie Model Opakowania z Biłgoraja. Nasze stoisko cieszyło się dużym "wzięciem" i prezentację na żywo pracy plotera śledziło wiele osób zwiedzających targi. Ogólnie uczestnictwo w tej imprezie należy uznać za udane, w trakcie jej trwania odwiedziło nas ponad 100 potencjalnych klientów.

Podczas tegorocznych targów nasze stoisko odwiedziła również ekipa filmowa telewizji TV EDUSAT realizując materiał poświęcony możliwościom plotera Kongsberg XN22.

Do pobrania prezentacja w PowerPoint: Oprogramowanie WebCenter - platforma komunikacyjna do projektowania opakowań w chmurze

 

Nasza prezentacja podczas Rema Congres


Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji Rema Congres za udział w naszej prezentacji pt. "System do projektowania i cyfrowej produkcji reklam POS/POD firmy Esko", podczas której słuchacze mogli zapoznać się z oprogramowaniem ArtiosCAD, i-cut Suite, Store Visualiser oraz ofertą najnowocześniejszych ploterów tnąco-bigujących marki Kongsberg.
Do pobrania prezentacja w PowerPoint: System do projektowania i cyfrowej produkcji reklam POS/POD firmy Esko (20 MB)

 

Pakiet Suite 12 już dostępny !

W skład pakietu wchodzą nowe wersje oprogramowania ArtiosCAD 12, i-cut Layout, Studio oraz Automation Engine 12.

więcej informacji...

 

Dni Otwarte w DM SYSTEM

W dniach 24-25 października w godzinach 10.00-17.00, firma Dm System ma przyjemność zaprosić Państwa do swojej siedziby na prezentację na żywo kompletnego systemu do cyfrowej produkcji reklam POS/POD. Podczas naszych prezentacji będzie można obejrzeć i przetestować ploter UV Océ Arizona 360 GT - drukujący w technologii zmiennej kropli, ploter tnąco-frezujący marki Kongsberg XL22 oraz oprogramowanie ArtiosCAD i i-CUT Layout.

Szczegóły w zaproszeniu >>

 

Pierwszy Kongsberg XN w POLSCE!

Firma SGH Produkcja Reklamowa z Poznania to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się szeroko pojętą produkcją reklamową. Pod koniec czerwca firma SGH powiększyła swój park maszynowy o najnowszy ploter Kongsberg XN22, najbardziej wszechstronny cyfrowy system wykończania druków dostępny na rynku. Jednocześnie to pierwszy i najnowszy tego typu ploter w Polsce.

Kongsberg XN - wyposażony jest w oprzyrządowanie dedykowane specjalnie dla poligrafii i reklamy. Potrafi wycinać, nacinać, bigować i frezować najszerszy zakres materiałów wśród ploterów dostępnych na rynku: tektury faliste (od fali E do BC), tekturę litą (pełny zakres gramatur), PCV spienione i lite, Re-board, Honeycomb, Polipropylen, guma offsetowa, poliwęglan, FoamX, plexa, dibond, płyty fleksograficzne i inne tworzywa. A można to zrobić w rekordowym czasie!

Kongsberg XN jest wyposażony w kamerę, która ma możliwość czytania paserów, dzięki czemu mamy możliwość bardzo precyzyjnego dopasowania ścieżki wycinania (frezowania, bigowania) do wydrukowanej grafiki. Można zapomnieć o niespasowaniu pomiędzy wydrukowaną grafiką i wyciętym konturem.

W skład systemu wchodzi również oprogramowanie do profesjonalnego projektowania opakowań ArtiosCAD, które w połączeniu z ploterem Kongsberg tworzy kompletny system produkcyjny pozwalający na kompleksową obsługę Klientów.

Kongsberg XN

 

Finansowanie 0%

Trwa promocja "FINANSOWANIE 0%" na zakup oprogramowania firmy ESKO. W sprawie szczegółów skontaktuj się z naszym działem handlowym.

 

Podsumowanie Dni Otwartych

Podczas tej dwudniowej imprezy naszą firmę odwiedziło ponad dwudziestu klientów zainteresowanych cyfrową produkcją Sign & Display. Oprócz przetestowania możliwości plotera UV Océ Arizona 360 GT oraz plotera tnąco-frezującego Kongsberg XL22 odwiedzający mieli okazję zaznajomić się z oprogramowaniem ArtiosCAD 12 oraz i-Cut Layout.

 

Konferencja - Innowacyjne Opakowania

Taropak

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konferencji Innowacyjne Opakowania organizowanej przez Świat Druku podczas targów Taropak 2012. Podczas konferencji firma DM System zaprezentowała najnowsze oprogramowanie firmy Esko przeznaczone dla branży opakowaniowej - pakiet Suite 12 oraz ArtiosCAD Enterprise. Pełną prezentację można pobrać z poniższego linku.

Do pobrania: Prezentacja Innowacyjne Opakowania - Taropak 2012 (17 MB, pptx)

 

DM System na targach Drupa

 

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska firmy ESKO na targach Drupa w dniach 3-16 maja 2012. Na 900 m/kw powierzchni zaprezentowane zostało najnowsze oprogramowanie (m.in. i-Cut Layout, Artios CAD, WebCenter oraz ArtiosCAD Enterprise) oraz plotery Kongsberg (m.in. najnowszy Kongsberg XN oraz automatyczny Kongsberg XP AUTO).

esko drupa

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 6
Joomla SEO by AceSEF
Joomla extensions by Siteground Hosting