Nasza prezentacja podczas Rema Congres


Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji Rema Congres za udział w naszej prezentacji pt. "System do projektowania i cyfrowej produkcji reklam POS/POD firmy Esko", podczas której słuchacze mogli zapoznać się z oprogramowaniem ArtiosCAD, i-cut Suite, Store Visualiser oraz ofertą najnowocześniejszych ploterów tnąco-bigujących marki Kongsberg.
Do pobrania prezentacja w PowerPoint: System do projektowania i cyfrowej produkcji reklam POS/POD firmy Esko (20 MB)

 

Finansowanie 0%

Trwa promocja "FINANSOWANIE 0%" na zakup oprogramowania firmy ESKO. W sprawie szczegółów skontaktuj się z naszym działem handlowym.

 

Podsumowanie Dni Otwartych

Podczas tej dwudniowej imprezy naszą firmę odwiedziło ponad dwudziestu klientów zainteresowanych cyfrową produkcją Sign & Display. Oprócz przetestowania możliwości plotera UV Océ Arizona 360 GT oraz plotera tnąco-frezującego Kongsberg XL22 odwiedzający mieli okazję zaznajomić się z oprogramowaniem ArtiosCAD 12 oraz i-Cut Layout.

 

Konferencja - Innowacyjne Opakowania

Taropak

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konferencji Innowacyjne Opakowania organizowanej przez Świat Druku podczas targów Taropak 2012. Podczas konferencji firma DM System zaprezentowała najnowsze oprogramowanie firmy Esko przeznaczone dla branży opakowaniowej - pakiet Suite 12 oraz ArtiosCAD Enterprise. Pełną prezentację można pobrać z poniższego linku.

Do pobrania: Prezentacja Innowacyjne Opakowania - Taropak 2012 (17 MB, pptx)

 

DM System na targach Drupa

 

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska firmy ESKO na targach Drupa w dniach 3-16 maja 2012. Na 900 m/kw powierzchni zaprezentowane zostało najnowsze oprogramowanie (m.in. i-Cut Layout, Artios CAD, WebCenter oraz ArtiosCAD Enterprise) oraz plotery Kongsberg (m.in. najnowszy Kongsberg XN oraz automatyczny Kongsberg XP AUTO).

esko drupa

 

Pakiet Suite 12 już dostępny !

W skład pakietu wchodzą nowe wersje oprogramowania ArtiosCAD 12, i-cut Layout, Studio oraz Automation Engine 12.

więcej informacji...

 

Dni Otwarte w DM SYSTEM

W dniach 24-25 października w godzinach 10.00-17.00, firma Dm System ma przyjemność zaprosić Państwa do swojej siedziby na prezentację na żywo kompletnego systemu do cyfrowej produkcji reklam POS/POD. Podczas naszych prezentacji będzie można obejrzeć i przetestować ploter UV Océ Arizona 360 GT - drukujący w technologii zmiennej kropli, ploter tnąco-frezujący marki Kongsberg XL22 oraz oprogramowanie ArtiosCAD i i-CUT Layout.

Szczegóły w zaproszeniu >>

 

Pierwszy Kongsberg XN w POLSCE!

Firma SGH Produkcja Reklamowa z Poznania to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się szeroko pojętą produkcją reklamową. Pod koniec czerwca firma SGH powiększyła swój park maszynowy o najnowszy ploter Kongsberg XN22, najbardziej wszechstronny cyfrowy system wykończania druków dostępny na rynku. Jednocześnie to pierwszy i najnowszy tego typu ploter w Polsce.

Kongsberg XN - wyposażony jest w oprzyrządowanie dedykowane specjalnie dla poligrafii i reklamy. Potrafi wycinać, nacinać, bigować i frezować najszerszy zakres materiałów wśród ploterów dostępnych na rynku: tektury faliste (od fali E do BC), tekturę litą (pełny zakres gramatur), PCV spienione i lite, Re-board, Honeycomb, Polipropylen, guma offsetowa, poliwęglan, FoamX, plexa, dibond, płyty fleksograficzne i inne tworzywa. A można to zrobić w rekordowym czasie!

Kongsberg XN jest wyposażony w kamerę, która ma możliwość czytania paserów, dzięki czemu mamy możliwość bardzo precyzyjnego dopasowania ścieżki wycinania (frezowania, bigowania) do wydrukowanej grafiki. Można zapomnieć o niespasowaniu pomiędzy wydrukowaną grafiką i wyciętym konturem.

W skład systemu wchodzi również oprogramowanie do profesjonalnego projektowania opakowań ArtiosCAD, które w połączeniu z ploterem Kongsberg tworzy kompletny system produkcyjny pozwalający na kompleksową obsługę Klientów.

Kongsberg XN

 

Nasza firma na targach RemaDays 2012

Na tegorocznych targach RemaDays, które odbyły się w dniach 1-3 lutego w Warszawie, firma DM System zaprezentowała swoją bogatą ofertę w zakresie cyfrowej produkcji reklam POS/POD wraz z oprogramowaniem i urządzeniami do produkcji reklamowej firmy Esko. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających, dzięki czemu nawiązaliśmy nowe kontakty handlowe z firmami z całej Polski. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 6
Joomla SEO by AceSEF
Joomla extensions by Siteground Hosting